Infolinia (8.00-18.00): +48 697 90 00 19
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Skaleczenie, odleżyny, oparzenie lub głębsza rana? W każdej z tej sytuacji niezbędne stają się wytrzymałe materiały opatrunkowe, które możesz dostać w naszym sklepie internetowym. Gaza, bandaż elastyczny, spray ze srebrem, pasta hydrokoloidowa czy kompres zapewniający ciepło-zimno – wszystko, co tylko może się Państwu okazać  przydatne, znajdziecie w jednym miejscu. Posiadamy zarówno najbardziej podstawowe produkty, niezbędne w każdym domu (plastry, przylepce, gazy, kompresy), jak i opatrunki specjalistyczne, które przydadzą się w szpitalach, na oddziałach ratunkowych czy w gabinetach medycznych.

Opatrunki na każdą sytuację

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo preparaty (hydrożelowe, silikonowe, silno-chłonne, antybakteryjne i inne) wykorzystywane na blokach operacyjnych oraz w gabinetach zabiegów, które tworzone są m.in. przez markę Matopat. Dostępne mamy również kompresy żelowe oraz produkty do odkażania ran takich firm jak Advancis Medical oraz Kikgel. Wszystkie oferowane materiały specjalistyczne odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz wykonaniem z wytrzymałych materiałów, co pozwala zapewnić, że podopieczny czy osoba ranna otrzyma właściwą ochronę w przypadku skaleczenia, odleżyn czy głębszej rany.

Zapewnijcie Państwo najlepszą opiekę swojemu podopiecznemu w domu czy specjalistycznej placówce - pomogą w tym opatrunki, które oferuje nasz medyczny sklep internetowy. Dokonajcie wyboru wśród licznych dostępnych materiałów pochodzących od znanych w branży producentów i cieszcie się poczuciem bezpieczeństwa oraz przygotowania na każdą sytuację.

Gaza opatrunkowa 1m2, Matocomp - jałowa Gaza opatrunkowa 1m2, Matocomp - jałowa
Producent: Matopat
Cena: 3,50 zł
opakowanie
zobacz więcej
Kompres, okład zimno - ciepły Kompres, okład zimno - ciepły
Producent: ARmedical
Cena: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl