Infolinia (8.00-18.00): +48 697 90 00 19
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

W naszym sklepie internetowym znajdziesz sprzęt medyczny, który jest przeznaczony do realizacji ćwiczeń kończyn dolnych i górnych. Znajdujące się w naszej ofercie rotory rehabilitacyjne pochodzą od producenta Timago. Prezentowane w niniejszej kategorii sklepu urządzenia tej marki skierowane są do osób, u których doszło do przykurczu bądź zaniku mięśniowego. Objawy te mogą być spowodowane długotrwałym uciskiem wywoływanym przez urazy, zabiegi operacyjne czy stosowanie opatrunków gipsowych.

Sprzedawane przez nas sprzęty stanowią element rekonwalescencji, ale mogą służyć również do wykonywania regularnych ćwiczeń w domu przez osoby zmagające się z ograniczoną ruchomością stawów czy bólami kręgosłupa.

Rotor do rehabilitacji

Pacjenci wymagający usprawnienia mogą skorzystać ze sprzętów takich jak rotor elektryczny lub mechaniczny. Zajmujemy się dystrybucją tego rodzaju urządzeń, które napędzane są siłą mięśni. W jaki sposób jego używanie wpływa na organizm? Prawidłowo użytkowany rotor rehabilitacyjny poprawia kondycję ruchową poprzez wzmocnienie mięśni oraz uruchomienie zesztywniałych stawów. Efekt ten można osiągnąć poprzez wykonywanie takich ćwiczeń jak naprzemienne zginanie i prostowanie kończyn górnych oraz dolnych, a także odwracanie dłoni.

Sprzęty medyczne dla seniorów i rekonwalescentów

Przyjmujemy zamówienia na przenośne rotory w dwóch wariantach do wyboru. Produkty te mogą być wykorzystywane do usprawniania pacjentów w placówkach medycznych, jak i realizacji ćwiczeń rehabilitacyjnych w warunkach domowych. Oferujemy model składany z licznikiem elektrycznym marki Timago. Korzystając z produktu, uzyskujemy informację na temat czasu wykonywania ćwiczeń, zrealizowanych obrotów w ciągu minuty oraz liczby spalonych kalorii.

Konstrukcja wyposażona w mechanizm oporowy z możliwością regulacji docisku została przygotowana ze stali chromowanej, podobnie jak drugi oferowany przez nas wariant produktu - model pozbawiony licznika. Oba urządzenia rehabilitacyjne zostały pomalowane metodą proszkową. Posiadają nasadki antypoślizgowe. Maksymalne obciążenie dla tych sprzętów wynosi 30 kg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl