Infolinia (8.00-18.00): +48 697 90 00 19
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Dostępne w tej kategorii elementy wyposażenia to świetnie rozwiązanie dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się. Stoliki przyłóżkowe oraz specjalne tace umożliwiają bowiem wygodne spożywanie posiłków bez konieczności wstawania i opuszczania pomieszczenia. Ich wybór niesie ze sobą liczne zalety, warto więc wziąć je pod uwagę szukając elementów wyposażenia do pokoju chorej osoby. Zapraszamy zatem do sprawdzenia szczegółowych informacji na temat tego rodzaju mebli znajdujących się w naszej ofercie.

Praktyczny stolik przyłóżkowy dla chorego

Prezentowane w tej kategorii akcesoria są niezwykle przydatne w różnych sytuacjach. Dzięki nim osoby o ograniczonej zdolności poruszania się mają możliwość spożywania posiłków w higienicznych warunkach i bez potrzeby wstawania. Rozwiązanie te sprawdzi się również w roli podpórki pod książkę lub komputer, dzięki czemu czas chora osoba będzie mogła produktywnie i przyjemnie spędzić czas.

W wybranych modelach stolików przyłóżkowych można łatwo regulować wysokość, aby dostosować ją do aktualnych potrzeb. Z kolei dzięki wyposażeniu w obrotowe kółka można w każdej chwili odsunąć element wyposażenia np. po zakończeniu spożywania posiłku. Dostępne w tej kategorii artykuły meblowe są związane również z innymi wartymi uwagi zaletami.

Stoliki przyłóżkowe dla chorych – oferta sklepu online

Istnieje także możliwość regulacji kąta nachylenia, aby zapewnić wygodny dostęp do blatu w zależności od okoliczności. Do spożywania posiłków może być ustawiony płasko, a podczas korzystania z laptopa lub czytania książki można go dowolnie wyregulować. Blat jest laminowany i posiada podwyższone krawędzie - dzięki tym właściwościom jest łatwy w utrzymaniu w czystości, a także nie ma obaw o zsuwanie się przedmiotów z jego powierzchni.

Wybierając artykuł warto zwrócić uwagę na jego szczegółowe wymiary, aby mieć pewność, że będą spełniać określone potrzeby. Dlatego też stoliki przyłóżkowe do posiłków w tej kategorii posiadają podaną dokładną specyfikację techniczną. Zapraszamy więc do poznania szczegółów na temat artykułów dla chorych dostępnych w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl