Infolinia (8.00-18.00): +48 697 90 00 19
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

W ofercie ze sprzętem elektronicznym znajdą Państwo między innymi ciśnieniomierze, pulsoksymetry i termometry bezdotykowe. Poza nimi w ofercie umieściliśmy również wagi elektroniczne, nawilżacze powietrza, hydromasażery do stóp oraz inhalatory kompresorowe. Dostępne tu urządzenia znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i w placówkach ochrony zdrowia. Wiele z nich zarejestrowanych jest bowiem w Urzędzie Rejestracji Produktów  Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Urządzenia medyczne – domowe wykorzystanie

Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w ciśnieniomierze nadgarstkowe i naramienne m.in. firmy TECH-MED, które wykorzystują technologię MWI do pomiaru ciśnienia i tętna. Przyrządy zapamiętują poprzednie pomiary, wykrywają objawy arytmii i informują, kiedy uzyskany pomiar należy skonsultować z lekarzem. Bezproblemowy odczyt wyników możliwy jest dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD, a niektóre z dostępnych tu aparatów wyposażone są również w funkcję mowy, co jest ułatwieniem dla osób cierpiących na problemy ze wzrokiem.

Inne przyrządy medyczne, jakie znaleźć można w naszej ofercie, to termometry bezdotykowe oraz pulsoksymetry. W przypadku tych pierwszych, czas pomiaru temperatury ciała to kwestia 1-2 sekund, a wynik podawany jest w stopniach Celsjusza oraz Fahrenheita. Pulsoksymetry, mierzące nasycenie krwi tętniczej tlenem, to bardzo łatwe w  obsłudze przyrządy, które również bez problemu można używać w warunkach domowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl